Taşyünü
        ................................................


Bu sitenin içerisinde yer alan tüm metin, resim ve içerikler hiç bir şekilde basılı veya elektronik ortamda izinsiz olarak kullanılamaz, kopyalanamaz.
2005 - 2009 Mepa Panel
Her hakkı saklıdır.
Elite Group Internet Technologies
Taşyünü asma tavan plakaları, akustik, hijyen, ısı izolasyonu, yangın ve nem dayanımı konusunda değişik ölçülerdeki teknik ihtiyaçları, en ekonomik şekilde ve sınırsız yüzey seçeneği ile sağlayabilmesi sayesinde, kullanıcılarına optimum çözümü sunar.

Montajı, sökülmesi ve temizlenmesi kolay ve hızlı olan taşyünü ürünler aynı zamanda aydınlatmanın en iyi şekilde yapılmasını sağlayarak enerji tasarrufu yaratır.

Doğru ürünün seçilebilmesi için binanın kullanım amacı, teknik ihtiyaçları ve estetik bütünlük konuları netleştirilmeli, plakaların teknik ve yüzey özellikleri incelenerek kullanılacak ürün belirlenmelidir. Sizin için bu aşamaları kolaylaştırmak amacı ile sitemizde önemli teknik kriterlere göre hazırlanmış bir ürün seçici bulacaksınız. Kalınlık, nem dayanımı, ses yutma katsayısı ve yoğunluk gibi teknik değerlere göre arama yaparak kısa sürede doğru plakaya ulaşabileceksiniz.